Drzwiczki rewizyjne

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

DRZWICZKI REWIZYJNE
W wielu przypadkach w domu lub mieszkaniu niezbędne są otwory rewizyjne. Są to otwory przez które dostaniemy się np. do liczników instalacji czy rur. Tego typu otwory zazwyczaj nie są zbyt estetyczne, nie mniej jednak są niezbędne. Najlepszym sposobem na zamaskowanie tego typu otworów są drzwiczki rewizyjne. Drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej idealnie sprawdzają się do maskowania różnego rodzaju schowków i wnęk. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwiczki w trzech rożnych wersjach – z uchwytem na zatrzask, na zamek z kluczykiem, z systemem klik klak.
Drzwiczki rewizyjne oferowane w naszym sklepie są w zestawie wraz z ościeżnicą, dzięki czemu montaż jest łatwy i szybki. Drzwiczki umożliwiają wielokrotne otwieranie i zamykanie skrzydła, dzięki czemu dostęp do otworów rewizyjnych jest bezproblemowy, a jednocześnie maskowanie jest bardzo estetyczne.
Jesteśmy producentem drzwiczek rewizyjnych na wymiar, dlatego jeżeli otwór który chcesz zamaskować ma niestandardowy rozmiar nie stanowi to dla nas większego problemy. Wyprodukujemy drzwiczki rewizyjne na żądany rozmiar. Co więcej nasze drzwiczki rewizyjne dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL. Drzwiczki rewizyjne w kolorze czarnym, szarym, białym, naturalnej stali, a może czerwonym? Nie stanowi to dla nas większego problemu. Współpracujemy z wieloma pracowniami architektonicznymi i realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły designerów.
DO CZEGO SŁUŻĄ DRZWICZKI REWIZYJNE?
Maskownice rewizyjne to elementy niezbędne w wielu przestrzeniach – w mieszkalnictwie jak i w budownictwie usługowym. Drzwiczki rewizyjne spełniają dwie podstawowe funkcje – estetyczną – zakrywając np. instalację wodną lub elektryczną oraz bezpieczeństwa. Drzwiczki rewizyjne mogą być zamykane na klucz co uniemożliwi osobom niepowołanym na ich otwarcie. Nasze drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej idealnie sprawdzają się również na zewnątrz. Dzięki temu mogą służyć jako zewnętrzne osłony dla bardziej newralgicznych elementów instalacji.
JAKIE DRZWICZKI REWIZYJNE WYBRAĆ?
Przede wszystkim powinniśmy zmierzyć rozmiar otworu rewizyjnego, tak aby dobrać odpowiedni wymiar drzwiczek rewizyjnych. W przypadku wyboru naszej oferty jesteśmy w stanie wyprodukować dowolne drzwiczki rewizyjne na wymiar, jedyne co od Państwa potrzebujemy to wybór modelu i podanie wymiarów. Na rynku dostępne są maskownice rewizyjne z tworzyw sztucznych jak i ze stali nierdzewnej, te drugie, oferowane przez nas są dużo bardziej estetyczne i trwałe. Stal nierdzewna jest odporna warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne i wodę, cechuje się także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy temperaturę. Nasze drzwiczki są więc bardziej trwałe w przeciwieństwie do maskownic z plastiku. Tak więc jeżeli zależy Państwu na trwałości drzwiczek rewizyjnych polecamy wybrać te ze stali nierdzewnej.
Jesteśmy producentem drzwiczek rewizyjnych ze stali nierdzewnej na wymiar, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.