Kratki wentylacyjne i kominkowe do otworu okrągłego

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

Kratki wentylacyjne i kominkowe okrągłe
Kratki wentylacyjne / kominkowe do otworu okrągłego to nowoczesne i gustowne akcesoria wentylacyjne. Wykonanie ze stali nierdzewnej szczotkowanej, zapewniają trwałość i wysoką jakość. W naszej ofercie znajdą Państwo kratki z żaluzją lub siatką, również w indywidualnych rozmiarach na zamówienie. Nasze okrągłe kratki kominkowe i wentylacyjne idealnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach indywidualnych jak i przemysłowych. Dzięki wykonaniu naszych kratek ze stali nierdzewnej INOX są one odporne na wysokie temperatury, a zatem idealnie sprawdzą się do odprowadzania ciepłego powietrza z kominka. Oferujemy Kratki wentylacyjne i kominkowe w dowolnych rozmiarach. Jesteśmy producentem nowoczesnych kratek wentylacyjnych, kominkowych i drzwiowych.
Kratki wentylacyjne okrągłe
Przewody wentylacyjne często zakończone są otworem o kształcie okręgu – zazwyczaj wynika to z faktu zastosowania okrągłych rur w instalacji wentylacyjnej. Do zamaskowania otworu wentylacyjnego tego typu można zastosować zarówno okrągłą kratkę jak i prostokątną – w tym przypadku ważne są możliwości montażowe jakie daje osłona. Wybór kształtu kratki zależy od upodobań klientów, natomiast jak najbardziej jest możliwość zamontowania prostokątnej kratki do okrągłego otworu.
Kratki kominkowe okrągłe
W instalacji kominkowej wymagane są kratki wentylacyjne pozwalające na cyrkulację ogrzewanego powietrza. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór okrągłych kratek kominkowych wykonanych ze stali nierdzewnej.
Jakie kratki kominkowe/ wentylacyjne wybrać?
Pierwszym kryterium jakim powinniśmy kierować się przy wyborze kratek to oczywiście ich rozmiar – tak, aby pasowały do otworów. W przypadku kratek kominkowych bardzo istotny jest materiał z jakiego są wykonane. Nie może to być plastik, gdyż takie kratki uległyby stopieniu. Kolejną istotną cechą jest ich design – nasze kratki wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej, to idealny dodatek estetyczny i ozdoba kominka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.