Kratki wentylacyjne i drzwiczki rewizyjne

Wyświetlanie 1–12 z 212 wyników

Kratki wentylacyjne i drzwiczki rewizyjne
Kratki wentylacyjne i kominkowe do otworów prostokątnych i okrągłych to gustowne zakończenie wypustów wentylacyjnych. W naszym katalogu produktów znajdują się także drzwiczki rewizyjne i do wyczystki oraz kratki drzwiowe. Szczotkowana stal nierdzewna, z której wykonane są nasze produkty, gwarantuje trwałość i wysokie walory estetyczne. Oferujemy produkty najwyższej jakości, również w niestandardowych wymiarach.
Producent kratek wentylacyjnych
Nasza firma jest producentem kratek wentylacyjnych ze stali nierdzewnej – oferujemy kratki w dowolnych rozmiarach, a także kolorach z podstawowej palety RAL. Posiadasz niestandardowy otwór kratki wentylacyjnej, a nie chcesz dokonywać zmian? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami w celu zamówienia dokładnie takiej kratki jakiej potrzebujesz.
Producent drzwiczek rewizyjnych
Produkujemy również drzwiczki rewizyjne i maskownice, a także drzwiczki do wyczystki. Te elementy często spotykane są w niestandardowych rozmiarach. Potrzebujesz drzwiczek rewizyjnych, maskownicy czy drzwiczek do wyczystki na wymiar? Żaden problem, jesteśmy w stanie zaoferować Ci wyprodukowanie tych elementów w dokładnie takim rozmiarze jak potrzebujesz.
Nasze kratki wentylacyjne i drzwiczki występują w ofercie zarówno w różnych rozmiarach, ale także kształtach. Potrzebujesz kratki okrągłej? Kwadratowej lecz z okrągłym otworem, a może standardowej prostokątnej? To wszystko znajdziesz w naszym sklepie.