drzwiczki rewizyjne klik klak

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Drzwiczki rewizyjne klik klak
Drzwiczki rewizyjne z otwieraniem typu klik klak to idealne rozwiązanie, gdy potrzebny jest szybki dostęp do otworu rewizyjnego. Po dociśnięciu drzwiczek ich blokada jest zwalniana dzięki czemu można je otworzyć. Zamykanie drzwiczek odbywa się w ten sam sposób – dopchnięcie osłony spowoduje zamknięcie się „zamka”. Osłony rewizyjne z zamykaniem klik klak bardzo dobrze sprawują się w przypadku otworów za którymi znajdują się np. liczniki wody, gazu lub energii i do których co jakiś czas potrzebujemy zajrzeć.
Osłony rewizyjne z zamykaniem klik klak – gdzie można używać?
Nasze osłony rewizyjne wykonane są ze stali nierdzewnej INOX, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Stal nierdzewna jest odporna na warunki atmosferyczne i wilgoć. Drzwiczki rewizyjne najczęściej stosowane są do zakrycia otworów w ścianach pod którymi znajdują się istotne elementy instalacji wodnej, elektrycznej czy gazowej, np. liczniki, zawory, włączniki.
Jakie drzwiczki rewizyjne wybrać?
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór drzwiczek rewizyjnych z zamykaniem typu klik-klak. Jako producent osłon rewizyjnych jesteśmy w stanie wyprodukować drzwiczki w dowolnych rozmiarach. Drzwiczki rewizyjne mogą również być polakierowane dowolnym kolorem z podstawowej palety RAL, przez co idealnie skomponują się z wnętrzem.