drzwiczki rewizyjne na zamek z kluczykiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Drzwiczki rewizyjne na zamek z kluczykiem
Drzwiczki rewizyjne na klucz przeznaczone są do maskowania otworów w szachtach, pionach czy ścianach za którymi znajdują się liczniki, zawory lub inne urządzenia/instalacje. Dzięki zamkowi na klucz elementy te mogą zostać zabezpieczone przed dostępem dla osób nieuprawnionych. Drzwiczki na klucz są szeroko stosowane w pomieszczeniach komercyjnych – biurowcach, sklepach itp., w których zachodzi konieczność montażu drzwiczek w ogólnodostępnych miejscach, a jednocześnie konieczna jest ich ochrona.
Drzwiczki na klucz stosowane są także w budownictwie mieszkaniowym jako maskownice do wyczystki, wnęk licznikowych, zaworów, instalacji elektrycznych itp. W warunkach domowych maskownice rewizyjne w szczególności sprawdzają się jako zabezpieczenie przed dziećmi.
Nasze drzwiczki na klucz wykonane są ze stali nierdzewnej INOX, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być stosowane na zewnątrz. Dzięki twardości materiału jakim jest stal oprą się także próbom siłowego otwarcia.
Jesteśmy producentem maskownic rewizyjnych na klucz, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu drzwiczki w dowolnych rozmiarach i kolorach – naturalnym kolorze stali szczotkowanej lub też polakierowane dowolnym kolorem z podstawowej palety RAL. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.