kratki wentylacyjne RC

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kratki wentylacyjne i kominkowe z serii RC
Kratki kominkowe i wentylacyjne z serii RC wykonane ze stali nierdzewnej to nowoczesne akcesoria wentylacyjne. Niebanalny, wysmakowany design sprawia, że kratki idealnie wpasowują się w niemal każde wnętrze. Kratki te ze względu na wysoką jakość wykonania i trwałość wykorzystywane są w obiektach użytkowych i komercyjnych, a także mieszkalnych.
Kratka kominkowa lub wentylacyjna z serii RC to oprócz nowoczesnego wyglądu, także trwałość – co bardzo istotne w przypadku kratek kominkowych na które oddziałowują wysokie temperatury. Nasze ozdobne kratki wentylacyjne i kominkowe dodatkowo mogą zostać polakierowane w dowolny kolor z podstawowej palety RAL dzięki czemu jeszcze lepiej wpasują się w projekt wnętrza.
Metalowe kratki ze stali nierdzewnej świetnie sprawdzają się zarówno w użytku indywidualnym jak również w obiektach komercyjnych czy produkcyjnych. Ich trwałość potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych stałych klientów.
Seria kratek metalowych RC wyróżnia się podwójną metalową blendą na froncie kratki umocowanej na siatce, co nadaje kratce nowoczesnego wyglądu i niepowtarzalności.