kratki wentylacyjne stała z żaluzją

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Kratki wentylacyjne ze stałą żaluzją
Metalowe kratki wentylacyjne ze stałą żaluzją to klasyczny wzór w najlepszym wydaniu i wykonaniu. Dedykowane są użytkownikom których głównym kryterium przy wyborze kratek jest prostota i trwałość. Kratki te charakteryzują się solidną budową – zarówno ramka jak i żaluzja stała wykonane są z szerszych elementów stali nierdzewnej INOX, dzięki czemu są jeszcze bardziej odporne na działania zewnętrzne. Tym samym są świetną propozycją dla użytkowników poszukujących zewnętrznych kratek wentylacyjnych. Zarówno warunki pogodowe, zmienność temperatur czy czynniki zewnętrzne nie wpłyną negatywnie na trwałość kratek, w przeciwieństwie do kratek plastikowych.
Kratki posiadają stalową ramkę montażową którą można na stałe przymocować do kanału wentylacyjnego, w którą następnie mocowana jest kratka – umożliwia to dostęp, a także łatwe zdjęcie kratki np. w celach jej umycia. Dzięki trwałości kratki mogą być nawet myte w zmywarce.
Kratka metalowa ze stałą żaluzją może być wykonana również w niestandardowym rozmiarze – jesteśmy producentem kratek, aby zamówić kratkę na wymiar prosimy o skorzystania z formularza na stronie lub kontakt z działem obsługi. Kratki mogą również zostać polakierowane w dowolny kolor z podstawowej palety RAL – biała, zielona, niebieska, brązowa, szara czy czarna – kratka w takich oraz wielu innych kolorach może zostać wykonana na zamówienie.