drzwiczki rewizyjne z uchwytem na zatrzask

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Drzwiczki rewizyjne z uchwytem na zatrzask
Drzwiczki rewizyjne z uchwytem na zatrzask gustownie zasłonią wszelkiego rodzaju wnęki i otwory rewizyjne. Maskownice wykonane ze stali nierdzewnej mogą mieć różnego rodzaju wykończenie, które z pewnością łatwo dopasować do każdego pomieszczenia i wystroju. Drzwiczki rewizyjne z uchwytem świetnie sprawdzą się w miejscach do których potrzebujemy szybkiego i łatwego dostępu, a jednocześnie chcemy, aby pozostały zamaskowane, np. do zaworów czy liczników.
Nasze drzwiczki rewizyjne z uchwytem mogą być wykonane na wymiar, wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego i określić wymagane parametry. Maskownice mogą być również polakierowane dowolnym kolorem z podstawowej pakiety RAL – dzięki czemu nie będą rzucać się w oczy i jeszcze lepiej spełnią swoje funkcje maskujące.
Jak wybrać drzwiczki rewizyjne?
Podstawowym kryterium jakie powinniśmy sobie postawić to wymiary, dzięki temu, że jesteśmy producentem drzwiczek, możemy przygotować maskownice w dowolnym rozmiarze. Kolejną istotną rzeczą to wybór zamykania – w naszej ofercie znajdują się kratki z uchwytem na zatrzask oraz inne systemy zamykające. Równie ważnym czynnikiem jaki powinniśmy wziąć pod uwagę jest wygląd maskownicy – nasze drzwiczki rewizyjne wykonane są w nowoczesnym bardzo gustownym stylu z wysokiej jakości materiałów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwiczek rewizyjnych z uchwytem.