kratki wentylacyjne DS zamykane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kratki wentylacyjne DS zamykane
Kratki wentylacyjne zamykane DS z blendą to idealna możliwość dla rozwiązań wymagających ograniczenia strumienia powietrza wydostającego się lub dostającego się przez kratkę. Kratki mają możliwość zamknięcia dzięki czemu możemy zablokować dopływ powietrza – to szczególnie istotna funkcja w przypadku otworów wentylacyjnych mających ujście bezpośrednio na zewnątrz. Dzięki zamknięciu istnieje możliwość całkowitego zablokowania przepływu powietrza, a co za tym idzie np. ograniczenie dostawania się zimna do pomieszczenia czy budynku.
Kratki z serii DS charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania, blenda ze szczotkowanej stali nierdzewnej umieszczona na froncie kratki to ciekawy stylistycznie dodatek. Kratki wentylacyjne i kominkowe z serii DS szczególnie sprawdzają się w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach.
Kratki wentylacyjne zamykane ze stali nierdzewnej mogą być stosowane zarówno jako maskownica otworów wentylacyjnych, ale także jako kratki kominkowe. Stal INOX posiada właściwości antykorozyjne, dlatego kratki te mogą być stosowane na zewnątrz i będą odporne na działanie wody jak i innych czynników.