kratki wentylacyjne zamykana z żaluzją

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Kratki wentylacyjne zamykane z żaluzją
Kratki wentylacyjne z zamykaną żaluzją pozwalają na regulację przepływu powietrza, a także w razie konieczności całkowite jego odcięcie. To idealne rozwiązanie do pomieszczeń o bardzo dobrej wentylacji, gdzie wymagana jest możliwość regulacji ilości dostającego się powietrza. Kratka wentylacyjna zamykana sprawdzi się zarówno w warunkach domowych jak i gospodarczych. Zamykane kratki wentylacyjne z żaluzją wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu zapewniają wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia.
Regulacja żaluzji i zamykanie kratki odbywa się za pomocą uchwytu, dzięki któremu w łatwy sposób możemy zamknąć i otworzyć kratkę, a także tylko częściowo przysłonić otwór wentylacyjny. Nie są potrzebne do tego żadne dodatkowe narzędzia.
Kratka wentylacyjna z żaluzją może być wykonana na wymiar, a także polakierowana w dowolny kolor z podstawowej palety RAL. W naszej ofercie dostępne są również zamykane kratki z opcjonalnymi dodatkami np. siatką, a także kratki w niestandardowych wymiarach.