kratki kominkowe ABL typu luft

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Kratki kominkowe z blendą
Kratki kominkowe z blendą dedykowane są do obudów kominkowych jako maskownice otworów wlotowych lub wylotowych. Dzięki tym kratkom otwory kominkowe będą wyglądać estetycznie oraz zostanie zachowana powierzchnia czynna zapewniająca optymalną ilość powietrza dostającego i wydostającego się z obudowy kominka.
Kratki te dostępne są w różnych rozmiarach, a montaż jest szybki i prosty, dzięki czemu mogą być montowane samodzielnie przez użytkowników. Stal nierdzewna gwarantuje trwałość kratki, co jest szczególnie istotne w rozwiązaniach kominkowych, gdzie występują duże temperatury, a także częste nagrzewanie i ochładzanie kratki.
Kratki kominkowe ze stali nierdzewnej są nie tylko funkcjonalne, ale również charakteryzują się eleganckim, niebanalnym wzornictwem. Nowoczesny design i wytrzymałe materiały sprawiają, że krótki te są popularnym wyborem wśród inwestorów i architektów, którzy cenią sobie trwałość i elegancki wygląd.
Oferujemy kratki kominkowe w dowolnych rozmiarach i kształtach. Potrzebujesz kratki na indywidualne rozmiary? Skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy jakieś rozwiązanie.