kratki kominkowe JTS typu tunel

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Kratki kominkowe tunelowe
Kratki kominkowe JT typu tunel charakteryzują się prostym i minimalistycznym designem. Idealnie wpasowują się w skandynawski oraz loftowy wystrój wnętrza. Kratki przeznaczone są dla każdego rodzaju zabudowy kominkowej. Kratki te mogą być opcjonalnie wyposażone w siatkę na całej długości otworu, która zapobiega przedostawaniu się wszelkich większych zanieczyszczeń. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką jakość i trwałość – szczególnie istotną przy wentylacji kominka. Jedną z cech pożądaną da kratek kominkowych jest odporność na wysokie temperatury, pozostałe zalety naszych kratek kominkowych ze stali to m.in. łatwość montażu i demontażu, łatwość w czyszczeniu (kratki można nawet myć w zmywarce), nowoczesny design, możliwość personalizacji.
Kratki wykonujemy w standardzie w oryginalnym kolorze stali szczotkowanej, istnieje możliwość polakierowania ich w dowolny kolor z podstawowej palety RAL, jak również możliwość zamówienia kratek kominkowych ze stali polerowanej lub blachy ocynkowanej.
Prawidłowa wentylacja kominka to szczególnie istotny czynnik w zakresie ogrzewania domu, mieszkania czy hali za pomocą pieca. Dzięki odpowiednio dobranym kratkom kominkowym możliwy jest odpowiedni przepływ ogrzanego powietrza i dopływ powietrza do ogrzania. Jako producent kratek kominkowych tunelowych jesteśmy w stanie wykonać kratki o niestandardowych rozmiarach na specjalne zamówienie.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.