Ozdobne kratki wentylacyjne wysokiej jakości

Ozdobne kratki wentylacyjne to elementy wykończenia mieszkania, które mają bardzo duże znaczenie w ogólnym wizerunku wnętrza. Jak powszechnie wiadomo, zazwyczaj drobne detale potrafią mieć znaczący wpływ na efekt końcowy.

Najważniejszymi zaletami naszych ozdobnych kratek wentylacyjnych jest wysoka jakość wykonania z dbałością o detale, trwałość jak również łatwość w utrzymaniu czystości. Opinie te potwierdza liczne grono naszych dotychczasowych klientów. Choć cena z pozoru może wydawać się spora, to w praktyce okazuje się, że ten wydatek był warty swojej ceny – klienci są zawsze mile zaskoczeni tym jak dobrze wykonane są nasze produkty.

Nasze kratki idealnie wpisują się we wnętrza o podwyższonym standardzie, często na ich montaż decydują się właściciele luksusowych hoteli i apartamentów – gdzie jak wiadomo jakość stoi na pierwszym miejscu. Stal nierdzewna chromoniklowa polerowana lub szczotkowana idealnie komponuje się z materiałami wykończeniowymi typu drewno, kamień czy szkło, a więc jednymi z najmodniejszych w ostatnich trendach. Surowość stali kratek stwarza odczucie luksusu a do tego daje komfort świeżego powietrza w pomieszczeniu.

Produkowane przez nas akcesoria wentylacyjne tworzymy z wielką pasją i dbałością, popartą wieloletnim doświadczeniem. Istnieje możliwość wykonania kratek w dowolnych rozmiarach, a także kolorach z uniwersalnej palety RAL. Kratki ozdobne, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, cechują się również zaletami praktycznymi – są łatwe w montażu i demontażu a ponadto mogą być myte w zmywarce, co pozwala na ich szybkie i wygodne wyczyszczenie. Jest to szczególnie ważna zaleta, gdy kratek w mieszkaniu, domu czy hotelu jest kilkanaście lub kilkadziesiąt. Mogą Państwo jednorazowo zadbać o czystość ich wszystkich, zamiast czyścić każdą kratkę z osobna.

Stal chromoniklowa, z której wykonujemy nasze produkty, posiada właściwości fizykochemiczne dzięki którym nie utlenia się – a zatem jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych, rozcieńczonych kwasów czy roztworów alkalicznych. Nierdzewność uzyskana jest dzięki wprowadzeniu do stali odpowiednich dodatków stopowych – w tym przypadku chromu. Właściwości stali chromoniklowej pozwalają na użytkowanie kratek zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, w wysokich temperaturach (systemy dystrybucji ciepłego powietrza), przy zachowaniu niezmiennych walorów estetycznych oraz połysku. Ozdobne kratki wentylacyjne dopełnią swym wyglądem eleganckie wnętrza i nowoczesne aranżacje, zapewnią optymalny przepływ powietrza i wysoką trwałość.